Kontakt


SPRÁVNÍ ODDĚLENÍ

Sylwia Dziadzio
Vedoucí pro správní záležitosti

Sylwia.Dziadzio@GPPH.pl Tel. +48 537-699-899

Edyta Kopeć
Hlavní účetní

Edyta.Kopec@GPPH.pl Tel. +48 574-449-446

Kinga Parylak
Specialista pro správní záležitosti

Kinga.Parylak@GPPH.pl Tel. +48 795-022-322

Anna Strzelczyk
Specialista pro správní záležitosti

Anna.Strzelczyk@GPPH.pl Tel. +48 795-022-322
OBCHODNÍ ODDĚLENÍ

Paweł Kurpiasz pl en
Specialista prodeje

Pawel.Kurpiasz@GPPH.pl Tel. +48 575-443-441

Justyna Zubrzycka pl en
Specialista prodeje

Justyna.Zubrzycka@GPPH.pl Tel. +48 576-522-722

Anna Najuch pl en de
Specialista prodeje

Anna.Najuch@GPPH.pl Tel. +48 574-118-113

Weronika Chomiuk pl en cn
Specialista prodeje

Weronika.Chomiuk@GPPH.pl Tel. +48 733-129-124

Patrycja Guerrien pl fr
Specialista prodeje

Patrycja.Guerrien@GPPH.pl Tel. +48 534-172-741

Mateusz Gaj pl en
Specialista prodeje Mateusz.Gaj@GPPH.pl Tel. +48 578-433-233

Hanna Voloshyna pl ru ua
Specialista prodeje

Hanna.Voloshyna@GPPH.pl Tel. +48 570-011-411

Tadeusz Woźniak pl es
Specialista prodeje

Tadeusz.Wozniak@GPPH.pl Tel. +48 576-109-104

Mohamed Amer pl arabic language flag
Specialista prodeje

Mohamed.Amer@GPPH.pl Tel. +48 733-180-186
MARKETINGOVÉ ODDĚLENÍ

Monika Kobos
Brand manager

Monika.Kobos@GPPH.pl Tel. +48 535-022-060

Barbara Basztura
Specialista pro marketing

Barbara.Basztura@GPPH.pl Tel. +48 570-553-585
VÝROBNÍ ODDĚLENÍ

Marcin Konefał
Výrobní vedoucí

Marcin.Konefal@GPPH.pl Tel. +48 574-157-151

Mateusz Słodkowski
Technologický manažer

Mateusz.Slodkowski@GPPH.pl Tel. +48 537-144-944
Oddělení pro logistiku

Natalia Tarnawska
Specialista pro logistiku

Natalia.Tarnawska@GPPH.pl Tel. +48 575-913-170
NÁKUPNÍ ODDĚLENÍ

Anna Balon
Specialista pro nákup

Anna.Balon@GPPH.pl Tel. +48 578-211-200
Management

Krzysztof Rzeźnik
Majitel

Krzysztof.Rzeznik@GPPH.pl

Wiesław Piechota
Majitel

Wieslaw.Piechota@GPPH.pl
Kontakt

s GPPH